Konkurs Moja Królewska Trasa – edycja 3

Zapraszamy do 3 edycji zabawy #pokrólewsku! Zadanie: stworzenie królewskiej trasy!
Zadaniem konkursu pt. „Moja Królewska Trasa – edycja 3” jest „wybieganie” lub /i „wychodzenie” i tym samym „namalowanie” jak najdłuższej oraz jak najciekawszej królewskiej trasy. „Królewska” oznacza, że obraz (rysunek) trasy może mieć kształt korony, berła, zamku, królewskiego jabłka, samego króla (lub nawet trzech), królewskiego napisu-tekstu czy innych królewskich atrybutów i skojarzeń, jakie przychodzą Wam do głowy! W przypadku rysunku klasycznej korony (podobnej do tej z logo Biegu 3 Króli) stawiamy ograniczenia: rysunek trasy-korony może mieć minimalnie 3 a maksymalnie 5 ostrych zakończeń.

W konkursie wyłonimy 2 zwycięzców: pierwszy zwycięzca to ten, który wybiega lub/i wyspaceruje jak najdłuższą królewską trasę (liczą się kilometry potwierdzone rysunkiem trasy wykonanej urządzeniem z GPS), a drugi zwycięzca to ten, którego rysunek trasy najbardziej spodoba się użytkownikom portalu Facebook (zdobędzie najwięcej reakcji). Wszystkie obrazy tras zgłoszone i zakwalifikowane do konkursu zostaną opublikowane w specjalnej galerii na www.facebook.com/BiegTrzechkroli.

Opracuj swoją królewską trasę i udowodnij nam jej „królewskość” – każda z przesłanych prac musi posiadać swoją nazwę lub/i krótki opis.
Na wykonanie zadania macie czas do 201 stycznia 2018 – zabawa zakończy się po IV Biegu 3 Króli, a terminarz jest następujący:
– start konkursu: 01.12.2018 r.
– koniec przesyłania królewskich tras: 19.01.2019 r.
– wyłonienie zwycięzcy – najdłuższa królewska trasa: 20.01.2019 r.
– publikacja prac konkursowych i początek głosowania: 20/21.01.2019 r.
– koniec głosowania przez lajkowanie/reakcje: 27.01.2019 r.
– ogłoszenie zwycięzcy z największą liczbą głosów (polubień): do 31.01.2019 r.

Wasze królewskie trasy przesyłacie w postaci jpg lub png wraz z linkiem do strony, na której publikujecie dane treningu z GPS (celem weryfikacji autentyczności trasy), na adres redakcja@naszebialeblota.pl w temacie wpisując „Moja Królewska Trasa – imię i nazwisko”. Jeden uczestnik konkursu może przesłać jedną trasę.

W nagrodę otrzymacie iście królewskie nagrody od Organizatora IV Biegu 3 Króli. Liczymy na Waszą królewską kreatywność!

Regulamin konkursu „Moja Królewska Trasa” 

Rejestracja