Konkurs: Z Wiewiórem fota z pazurem!

6 stycznia w pobliżu miejsca startu piątej edycji Biegu Trzech Króli w Białych Błotach pojawią się 3 Wiewióry DOZ – maskotki DOZ Maraton Łódź. Wiewiórki chętnie będą pozować do zdjęć a najciekawsze i zaskakujące ujęcia zostaną nagrodzone. Uczestnikami konkursu mogą być zawodnicy V Biegu Trzech Króli a także kibice i wolontariusze. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Polega na zrobieniu zdjęcia z Wiewiórką i wyrażeniu zgody na publikację zdjęcia w serwisie społecznościowym Facebook – stronie profilowej biegu pod adresem www.facebook.com/biegtrzechkroli.

Przyznane zostaną 2 nagrody – zwycięzcy konkursu wyłonieni zostaną przez jury (1 nagroda) oraz w głosowaniu poprzez reakcje pod zdjęciem na Facebooku (1 nagroda). Nagrody ufundowane zostaną przez DOZ S.A. oraz organizatora Biegu Trzech Króli.

Fotki można robić w pojedynkę lub we 3 osoby (drużynowo). Do pozowania można wykorzystać własne gadżety. Zdjęcie może wykonać wolontariusz lub uczestnik konkursu lub inna osoba i przesłać na w czasie 6-9 stycznia na adres redakcja@naszebialeblota.pl.

Regulamin konkursu “Z Wiewiórem fota z pazurem!”

Rejestracja