Partnerzy

Szanowni Partnerzy i Sponsorzy!

Bieg Trzech Króli to drużynowy bieg sztafetowy, który odbywa się cyklicznie raz do roku, 6 stycznia. W 2020 roku odbędzie się 5. edycja Biegu.

Organizatorzy przewidują różne formy współpracy z firmami i instytucjami: patron tytularny, patron, sponsor nagród, sponsor pakietu startowego, wystawca i inne. Atrakcyjne pakiety sponsorskie – po szczegóły zapraszamy do kontaktu z organizatorami.

Bieg poprzedzą kampanie reklamowe w różnych mediach lokalnych, ogólnopolskich, branżowych, biegowych oraz na Facebooku, w tym artykuły, reklamy, mailingi, posty, itp. Zaproszenie do współpracy/uczestnictwa w Biegu 3 Króli zostanie rozesłane do firm, instytucji i organizacji branżowych i oczywiście samych biegaczy.

Partnerzy V Biegu 3 Króli 2020:

Aurelia – czyli Ciocia-Focia – w zaczarowanych kadrach zachowuje ulotne chwile! Jej specjalnością jest fotografia ślubna, dziecięca, ciążowa i okolicznościowa. Zdjęcia wykonuje w plenerze i w domowym atelier. Dla jednej z Królewskich Drużyn ma miłą niespodziankę!

FB: https://www.facebook.com/aureliaratajczakfotograf

Bella Line to klub fitness & SPA o rodzinnej atmosferze, w których każdy bez względu na wiek, może zdrowo i aktywnie spędzać czas. Pierwszy z klub powstał w 1996 r. w Toruniu. W 2017 roku otworzono w sumie piąty, a drugi w Bydgoszczy klub fitness w Galerii Miedzyń. Na 2000 m2 znajduje się siłownia, strefa cardio, 3 sale fitness, strefa SPA (3 sauny, grota natryskowa, jacuzzi, taras wypoczynkowy), gabinet masażu i strefa malucha. Aktualnie centra Bella Line mają jedną z największych powierzchni w województwie kujawsko-pomorskim. Zapraszamy do treningów i relaksu do Bella Line na Miedzyniu oraz odbioru pakietów przed 6 stycznia 2020!

WWW: www.bellaline.pl

FB: https://www.facebook.com/bellamiedzyn/

Bioekowy.pl to BioMarket Online i BioMarket na ul. Podwale 15 w Bydgoszczy – oferuje zdrową żywność stacjonarnie lub z dostawą do domu. Bioekowy.pl to sklep online z produktami w najlepszych cenach, doskonałej jakości i certyfikowanych przez europejskie organizacje: zdrowej ekologicznej żywności, ekologicznych środków czystości, ekologicznych środków higieny dla dorosłych i dzieci, środków pielęgnacyjnych dla dzieci i niemowląt, naturalnych nawozów, biopreparatów do ogrodu. Bioekowy.pl ufundował BioSkrzyneczkę pełną zdrowych, ekologicznych produktów dla Króla i Królowej naszego biegu, czyli tych, którzy pokonają najszybciej trasę Biegu 3 Króli w Białych Błotach.

FB: https://www.facebook.com/bioekowy777/

WWW: www.bioekowy.pl

Gabinet fizykoterapii i rehabilitacji Biomag – zabiegi magnetoterapii – skutecznej walki z bólem – w Białych Błotach przy ul. Baryckiej 37 E-F. Rejestracja od poniedziałku do piątku pod nr tel. 793 609 700. Biomag to 28 lat doświadczenia w terapii zmiennym polem magnetycznym – terapii bezpiecznej i skutecznej w leczeniu ponad 100 jednostek chorobowych, uznanej przez WHO. Od Biomag Białe Błota – vouchery dla Króli i Królowych naszego biegu!

Bydgoska spółka Corimp zajmuje się miedzy innymi usługami zbierania i transportu odpadów z miejsc ich powstawania do miejsc odzysku lub unieszkodliwiania, wywozem nieczystości komunalnych, przerobem oraz recyklingiem gruzu i odpadów pobudowlanych, oczyszczaniem i odśnieżaniem dróg i chodników, segregacją i selektywną zbiórką odpadów, profesjonalnym niszczeniem dokumentacji.

WWW: www.corimp.com.pl

6 stycznia będzie z nami DOZ S.A., sponsor tytularny DOZ Maratonu Łódź! Wypatrujcie rudej wiewiórki – będzie konkurs z nagrodami!

Farfalla Pizza: ul. Lubostrońska 7 w Bydgoszczy – adres warty zapamiętania i odwiedzin!
Prawdziwa, włoska pizza, z własnej roboty oliwami smakowymi i świeżą rucolą. Do Farfalli popędzi każdy z Króli – w pakietach otrzymacie kupon wartościowy! Przygotujcie się także na posiłek regeneracyjny przygotowany przez kucharzy z Farfalli.

WWW: www.farfalla.com.pl

FB: www.facebook.com/farfallapizza

Koło Seniora Wrzos z Zielonki – niezastąpione Seniorki i Seniorzy, doświadczeni wolontariusze, będą z nami! Dziękujemy!

Kreatywna IKA, tak jak w poprzedniej edycji, wyczaruje rękodzielnicze dzieła – niepowtarzalne dary dla zwycięzców.

FB: https://www.facebook.com/Kreatywna-IKA-1895683284023821/

Masarnia Władysławowo Zawistowski ufunduje pasztet o tradycyjnym smaku do pasztecików, które będą jednym z  elementów posiłku regeneracyjnego po biegu dla Królów i Królowych V Biegu 3 Króli.

WWW: www.masarniazawistowski.pl

FB: www.facebook.com/MasarniaZawistowski

„Moja Dieta Cud czyli bez glutenu, laktozy i cukru” – dieta biegaczki Joanny Wrzesińskiej polecana dla sportowców i alergików. Przekonacie się organoleptycznie podczas V B3K 😉 Kulki mocy nadchodzą!

FB: www.facebook.com/mojadietacud

muskey_logo2

To dzięki Muskey Creative Agency istnieje www.bieg3kroli.pl! Dziękujemy i zapraszamy do Muskey po strony internetowe, sklepy internetowe, grafiki, reklamy, poligrafię i wiele innych.

WWW: www.muskey.pl

Pan Wojciech tworzy ogrody i w profesjonalny sposób pielęgnuje zieleń. Nam pomoże w organizacji naszego wydarzenia.

FB:  https://www.facebook.com/ogrody.maciejewski/

RECAL – Fundacja na Rzecz Odzysku Aluminiowych Puszek po Napojach. W tej edycji izotoniki z limitowanej serii „Każda Puszka Cenna” – więcej na ten temat TUTAJ

WWW: www.recal.pl

Salon kosmetyczny Katarzyna Oksik

Salon Kosmetyczny Katarzyna Oksik, aby zadbać o chwilę relaksu, odprężenia i rozluźnienia mięśni, a także dostarczenia pozytywnych bodźców dla układu nerwowego, po rozpędzonym dniu w Biegu Trzech Króli zaprosi zwycięzców na klasyczny masaż ciała!

Salon zlokalizowany jest na ul. Twardzickiego 29C w Bydgoszczy.

WWW: http://salonoksik.pl/

FB: https://www.facebook.com/pg/salonkosmetycznykatarzynaoksik

Stiumium to nowa marka na rynku suplementów diety dla sportowców. Za każdym z produktów stoi szereg badań naukowych i doświadczeń, co gwarantuje ich skuteczność i bezpieczeństwo. Linia produktów Stimium została zaprojektowana specjalnie tak, aby chronić sportowców i pomagać im w regeneracji organizmu. Produkty zostały skomponowane z najwyższej jakości składników, takich jak witaminy, jabłczan cytruliny, czy ekstrakty roślinne, które pomagają w osiąganiu celów.

WWW: https://www.stimium.com/pl

FB: https://www.facebook.com/stimiumpolska/

Wśród nagród znajdziecie vouchery na naukę latania w tunelu aerodynamicznym Maxfly. Nauka latania w pionowej strudze powietrza. Maxfly propagowanie aktywnego wypoczynku i sportów extremalnych dla osób w wieku od 4 do 100 lat.

WWW: https://dlaextremalnych.pl/

FB: https://www.facebook.com/tunel.maxfly/

Rejestracja