PATRONI i PARTNERZY IV Biegu 3 Króli 2019

Partnerzy IV Biegu 3 Króli 2019:

 

Bella Line to klub fitness & SPA o rodzinnej atmosferze, w których każdy bez względu na wiek, może zdrowo i aktywnie spędzać czas. Pierwszy z klub powstał w 1996 r. w Toruniu. W 2017 roku otworzono w sumie piąty, a drugi w Bydgoszczy klub fitness w Galerii Miedzyń. Na 2000 m2 znajduje się siłownia, strefa cardio, 3 sale fitness, strefa SPA (3 sauny, grota natryskowa, jacuzzi, taras wypoczynkowy), gabinet masażu i strefa malucha. Aktualnie centra Bella Line mają jedną z największych powierzchni w województwie kujawsko-pomorskim. Zapraszamy do treningów i relaksu!

WWW: www.bellaline.pl

FB: https://www.facebook.com/bellamiedzyn/

 

Farfalla Pizza: ul. Lubostrońska 7 w Bydgoszczy – adres warty zapamiętania i odwiedzin!
Prawdziwa, włoska pizza, z własnej roboty oliwami smakowymi i świeżą rucolą. Do Farfalli popędzi każdy z Króli – w pakietach otrzymacie kupon wartościowy! Przygotujcie się także na posiłek regeneracyjny przygotowany przez kucharzy z Farfalli.

WWW: www.farfalla.com.pl

FB: www.facebook.com/farfallapizza

Jeśli chcecie poddać się zabiegom specjalisty medycyny estetycznej – zapraszamy do gabinetu Magdaleny Rucińskiej. Szeroką wiedzę z zakresu kosmetologii, laseroterapii medycyny estetycznej i dermatologii zdobywała w pracy z lekarzami i profesjonalistami terapii upiększających. Jako pierwsza sprowadziła do Polski laser medyczny SELLAS-EVO, który precyzyjnie likwiduje nawet najmniejsze blizny.

FB: https://www.facebook.com/m.rucinska.odnowa.skory

 

Kostiumy na karnawał, uroczystości lub imprezy – 12 tys. artykułów dostępnych na magazynie! Hurtownia Strojów Karnawałowych MixParty.pl zlokalizowana jest w Bydgoszczy na ul. Toruńskiej 30 (budynek kina Adria). Stroje i dodatki dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci MixParty.pl oferuje także poprzez sklepy online na www.mixparty.pl oraz Allegro. W ofercie także balony foliowe i lateksowe oraz napełnianie balonów helem. MixParty.pl ufunduje królewskie peleryny dla zwycięzców Biegu 3 Króli – Króla i Królowej, a także stroje dla Księcia i Księżniczki w konkursie plastycznym „Moje berło”.

WWW: www.mixparty.pl

FB: https://www.facebook.com/przebieranki

 

„Moja Dieta Cud czyli bez glutenu, laktozy i cukru” – dieta biegaczki Joanny Wrzesińskiej polecana dla sportowców i alergików. Przekonacie się organoleptycznie podczas IV B3K 😉 Kulki mocy nadchodzą!

FB: www.facebook.com/mojadietacud

 

muskey_logo2

To dzięki Muskey Creative Agency istnieje www.bieg3kroli.pl! Dziękujemy i zapraszamy do Muskey po strony internetowe, sklepy internetowe, grafiki, reklamy, poligrafię i wiele innych.

WWW: www.muskey.pl

 

Pan Wojciech tworzy ogrody i w profesjonalny sposób pielęgnuje zieleń.

FB:  https://www.facebook.com/ogrody.maciejewski/

Rhstudio realizuje filmy oraz wykonuje zdjęcia na zlecenie osób prywatnych oraz firm. Celem rhstudio jest oddanie atmosfery firmowanego wydarzenia, charakteru osoby oraz pokazanie emocji towarzyszących uczestnikom.
Ekipa rhstudio tworzy filmy o tematyce sportowej oraz produkcje kulturalno-artystyczne:
– relacje z zawodów
– teledyski
– reportaże z imprez i koncertów
– filmy dokumentalne
– filmy promocyjne
– reklamy.

WWW: www.rhstudio.pl

FB: https://www.facebook.com/rhstudiopl/

 

SPORTprint.pl tworzy personalizowaną odzież na zamówienie firm, klubów sportowych, organizatorów wielu eventów w kraju, a także na indywidualne zlecenia. Dla zawyciezców B3K2019 – nagrody od SPORTprint.pl!

WWW: www.sportprint.pl

FB: https://www.facebook.com/SPORTprintPL/

Masarnia Władysławowo Zawistowski ufunduje pasztet o tradycyjnym smaku do pasztecików, które będą jednym z  elementów posiłku regeneracyjnego po biegu dla Królów i Królowych IV Biegu 3 Króli.

WWW: www.masarniazawistowski.pl

FB: www.facebook.com/MasarniaZawistowski

Patroni Medialni IV Biegu 3 Króli 2019

logometropoliabydgoska

Metropolia Bydgoska .pl – największy portal informacyjny opisujący wydarzenia z Bydgoszczy oraz sąsiadujących z nią powiatów: nakielskiego, inowrocławskiego, bydgoskiego i świeckiego. 120 tysięcy czytelników, 360 tysięcy odsłon oraz ponad 24 tysiące fanów – te liczby robią wrażenie i potwierdzają zainteresowanie artykułami, fotorelacjami i wideorelacjami zawartymi na stronach i fanpage’u Metropolii Bydgoskiej.

WWW: www.metropoliabydgoska.pl
FB: www.facebook.com/MetropoliaBydgoskapl

radio_naklo

Radio Nakło 107,5 FM – TWÓJ RYTM na Krajnie i Pałukach na 107,5 FM!

WWW: www.radio.naklo.pl
FB: www.facebook.com/radionaklo

Mariusz Kryske wykonuje zdjęcia z imprez sportowych w Bydgoszczy i okolicach. Będzie z nami 6 stycznia! Warto polubić fanpage Spójnia Photo

FB: https://www.facebook.com/mk04061982/

Rejestracja