PATRONI i PARTNERZY I Biegu 3 Króli 2016

 patroni2016

partnerzy2016

medialni2016

Patroni HonorowiI Biegu 3 Króli 2016

herb powiatu bydgoskiego

Starosta Bydgoski Wojciech Porzych

WWW: www.powiat.bydgoski.pl

FB: www.facebook.com/PowiatBydgoski

 

pkról

WWW: www.piotrkrol.info.pl

FB: www.facebook.com/PiotrKrol

 

maciej_kulpa

WWW: www.bialeblota.pl

 

maria_plotkowska

Pani Sołtys i Radna Powiatu Bydgoskiego w jednej osobie

 

Patroni Medialni I Biegu 3 Króli 2016

aktywna_bydgoszcz_logo

Aktywna Bydgoszcz – oficjalna strona sportowej Bydgoszczy!

WWW: www.aktywna.bydgoszcz.pl

 

Bydgoscy Biegacze logo Facebook

Bydgoscy Biegacze – strona zrzeszająca biegaczy z Bydgoszczy i okolic. Można na niej znaleźć informację o biegach odbywających się w woj. kujawsko-pomorskim, fotorelacje i filmy z imprez biegowych oraz treści motywacyjne. Celem strony jest promowanie biegania oraz wszelkich przedsięwzięć związanych z tym sportem.

FB: www.facebook.com/BydgoscyBiegacze

 

citybim_logo

Telebim CITYbim w najlepszym miejscu w mieście czyli na ulicy Mostowej. A na telebimie – Bieg 3 Króli!

WWW: www.citybim.pl

FB; www.facebook.com/CITYbim

 

NaszeBiałeBłota_logo3

Nasze Białe Błota – portal z informacjami lokalnymi, dopiero w budowie, jednak dostrzegający potencjał w naszej również raczkującej imprezie.

WWW: www.naszebialeblota.pl

FB: www.facebook.com/NaszeBialeBlota

 

fb_zielonkawies

Zielonka Wieś czyli sołectwo na Facebooku kibicuje Biegowi 3 Króli!

WWW: www.facebook.com/ZielonkaWies

Partnerzy I Biegu 3 Króli 2016abc_ciele

Sklep ABC z Ciela dostarczy dla biegaczy napój królewski: wodę! Dziękujemy!

Zapraszamy do sklepu ABC: Ciele, ul. Kościelna 3

podpis Anita Krysztofiak

Studio fotograficzne Anity Krysztofiak mieści się w Białych Błotach pod Bydgoszczą. Pani Anita zajmuje się fotografią ślubną, okolicznościową, portretową, dziecięcą i brzuszkową. Kontakt: tel. 602 384 054

WWW: www.fotoanita.pl

FB: www.facebook.com/AnitaKrysztofiakFotografia

 

bartex

BARTEX zajmuje się wytwarzaniem galanterii dekoracyjnej i użytkowej na zamówienie. Cuda z drewna marki BARTEX będziemy mogli podziwiać w postaci medali i nagród dla laureatów podczas B3K.

WWW: www.galanteriareklamowa.com.pl

FB: www.facebook.com/bartex.laser

IIBiegNaMiedzyniu

My, organizatorzy Biegu 3 Króli i Biegu Dąbrowskiego, nie mamy wątpliwości: byliśmy na I Biegu na Miedzyniu i nie zawahamy się być na jego II edycji! Biegacze, możecie liczyć na sprawną organizację, lokalny bieg na wysokim poziomie i wszystko to, co biegacze na 5 km lubią najbardziej z cudowną atmosferą włącznie!

My będziemy 18 czerwca 2016 na Miedzyniu na 100%. A Wy?

Zapisy: http://sport-time.com.pl/competitions/view?id=91

FB: https://www.facebook.com/BiegNaMiedzyniu

biegajzmuzyka_logo

Uśmierza ból i zmęczenie skutecznie dodając sił. Sprawia, że czas długiego i monotonnego treningu szybciej mija. Pomaga utrzymać tempo i rytmiczny oddech. Pozwala na odizolowanie się i relaks: bieganie z muzyką! Melodie w rytmach idealnych na trening.

FB: https://www.facebook.com/Biegajmy-z-muzyką

 

centrum_rekla_my_zebra

Centrum Reklamy ZEBRA z Łochowa to agencja reklamowa z ponad 21-letnim doświadczeniem. Z sukcesem i pasją buduje wizerunki firm i produktów.

WWW: www.rekla.my

FB: www.facebook.com/www.rekla.my

 

logo_deks_fordon

DECATHLON to ponad 70 dyscyplin sportowych z niemal 30 000 artykułów w jednym miejscu, zgodnie z hasłem „Sport dla wszystkich – wszystko dla sportu”. Przy tak szerokiej ofercie wizyta w DECATHLON pozwala każdemu znaleźć produkt odpowiadający jego potrzebom wśród produktów marek międzynarodowych oraz marek własnych jak Quechua, b’Twin, Tribord, itd. Oprócz szerokiej gamy produktów, DECATHLON oferuje również liczne usługi ułatwiające uprawianie sportu, tj. serwis sportowy, zakupy na raty czy karty podarunkowe.

Zapraszamy do sklepu DECATHLON Bydgoszcz na ul. Rejewskiego 5a w Bydgoszczy oraz do wyboru asortymentu i zakupów w sklepie internetowym pod adresem http://www.decathlon.pl

WWW: www.decathlon.pl

FB: www.facebook.com/BydgoszczDecathlon

 

drewutnia_logo

DREWUTNIA z Lisiego Ogona (gm. Białe Błota k. Bydgoszczy) od 20 lat skutecznie realizuje zamówienia indywidualne na meble kuchenne, pokojowe, garderoby czy meble łazienkowe łącznie z dowiezieniem i montażem. Dla B3K Drewutnia przygotuje specjalny stojak-niespodziankę na medale.

WWW: www.drewutnia.com.pl

FB: www.facebook.com/Drewutnia

 

helios_logo

Kino Helios Bydgoszcz zlokalizowane w Galerii Pomorskiej przygotuje atrakcyjne nagrody dla Laureatów B3K!

WWW: www.helios.pl

FB: www.facebook.com/HeliosPolska

 

karczma_grzybek_logo

Karczma Grzybek z Białych Błot chętnie ugości Was, gdy będziecie głodni wracać z podróży 😉 Dla wszystkich Króli Grzybek przygotuje iście Królewski Napój i Królewskie Paszteciki. Z Biegu 3 Króli głodni nie wrócicie!

WWW: www.karczma-grzybek.pl

FB: www.facebook.com/Karczma-Grzybek

 

kopytkowo_logo

Ośrodek Hipoterapii i Rekreacji Konnej „Kopytkowo” Stajnia Ciele

FB: www.facebook.com/stajnia.kopytkowo.ciele

 

magiczna_cukiernia

Magiczne miejsce w Murowańcu, gdzie ręcznie produkowane są słodycze bez konserwantów i ulepszaczy. Magiczna Cukiernia. Jej smaki odkryjecie już w pakietach startowych. Więcej: na stronie B3K na Facebook’u.

FB: www.facebook.com/Magiczna-Cukiernia

 

 

Medalówki_BANER_duzy

Medalówki.pl ufundują 10 okolicznościowych wieszaków na Wasze medale! >>Więcej na ten temat

WWW: www.medalówki.pl

FB: www.facebook.com/medalowki

 

MniamMniam_logo

Mniam Mniam przygotuje dla królewskich biegaczy królewski posiłek i zaprasza na obiady i desery na ulicę Szubińską 1 do Białych Błot!

WWW: www.mniammniaminfo.pl

FB: www.facebook.com/Mniam-Mniam

 

„Moja Dieta Cud czyli bez glutenu, laktozy i cukru” – dieta biegaczki Joanny Dudek polecana dla sportowców i alergików. Przekonacie się organoleptycznie podczas B3K 😉

FB: www.facebook.com/mojadietacud

 

muskey_logo2

To dzięki Muskey Creative Agency istnieje www.bieg3kroli.pl! Dziękujemy i zapraszamy do Muskey po strony internetowe, sklepy internetowe, grafiki, reklamy, poligrafię i wiele innych.

WWW: www.muskey.pl

 

LP_nadlesnictwo_bydgoszcz

Bieg Trzech Króli popierają Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Bydgoszcz. Część trasyB3K biegnie przez tereny Nadleśnictwa. Nadleśnictwo Bydgoszcz ufunduje także specjalne puchary dla wybranej Drużyny Królewskiej!

WWW: www.bydgoszcz.torun.lasy.gov.pl

princess_logo

Salon Kosmetyczny Princess w Białych Błotach powstał z myślą o wszystkich osobach dbających o swój wygląd, pragnących podarować sobie chwilę przyjemności i relaksu. Dla swoich Klientów Salon princess  przygotował szeroką gamę usług, by sprostać oczekiwaniom Klientów. „Przykładamy dużą wagę do jakości usług, oferujemy bezpieczne i certyfikowane kosmetyki, najnowocześniejsze urządzenia kosmetyczne, a do tego miłą i profesjonalną obsługę oraz pasję do zawodu jaki wykonujemy.” – mówi właścicielka Monika Panasko.
Lokalizacja Salonu jest bardzo dogodna – Princess znajduje się przy ul. Szubińskiej 63A (główna ulica Białych Błot). Przy budynku istnieje dogodny nieodpłatny parking. Salon Kosmetyczny Princess przekaże vouchery na swoje usługi.
logo czarne dobre
Cukiernia Rem Marco jest firmą z wieloletnią tradycją. Słodkie pyszności Rem Marco znajdziecie nie tylko w Białych Błotach ale także w Bydgoszczy, Chełmży, Inowrocławiu, Gnieźnie, Koninie, Łodzi, Nakle nad Notecią, Poznaniu, Swarzędzu, Szamotułach, Świeciu, Toruniu, Turku, Włocławku i Wrześni. I na Biegu 3 Króli 😉
carina_logo
Catering CARINA i Catering MAGRA z Brzozy przygotują dla Króli Królewską Nalewkę: barszcz czerwony na rozgrzewkę!
Catering, imprezy okolicznościowe, wynajem sali w Brzozie k. Bydgoszczy tel. 500 612 552

runspace logo

RunSpace.pl – sklep internetowy z odżywkami dla biegaczy i osób aktywnie uprawiających sport. Odżywki, witaminy, suplementy, izotoniki, gainery, węglowodany, BCAA itp. Prowadzi również sprzedaż obuwia i odzieży sportowej oraz wielu akcesoriów związanych z bieganiem, triathlonem i innymi formami aktywności fizycznej. RunSpace.pl przygotuje dla Królów niespodzianki!

WWW: www.runspace.pl

FB: www.facebook.com/runspace

 

STOLARNIA Z BRZOZY

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Zenon Kropidłowski z Brzozy, ul. Powstańców Wielkopolskich 37 przygotuje specjalne insygnia królewskie dla Króla i Królowej Biegu 3 Króli. Więcej na naszym Facebook’u

 

symamed_logo

Nikomu nie życzymy kontuzji i rehabilitacji. Ale w razie wymienionych zdarzeń polecamy wypróbowany przez nas SYMAMED na ul. Jaskółczej w Bydgoszczy. Więcej o usługach na stronie www

WWW: www.symamed.pl

 

TESSA_STOLARKA

Grupa TESSA to salon z bogatą ekspozycją w Lisim Ogonie, biura ekspozycyjno-handlowe w Galerii Wnętrz Arkada przy ul. Fordońskiej w Bydgoszczy oraz punkt handlowy z magazynem w Toruniu. TESSA oferuje szeroki asortyment produktów: drzwi, bramy garażowe, napędy, bogaty wybór okuć, naświetla, przegrody szklane, okna, zabudowy wnęk, rolety, schody i systemy tarasowe.

WWW: www.tessa.com.pl

FB: www.facebook.com/TESSA-Stolarka

 

zakon maltanskimaltańska służna medyczna_plantył

Fundacja Maltańska Służba Medyczna – Oddział Bydgoszcz będzie czuwała nad dobrym zdrowiem naszych biegaczy. Maltańska Służba Medyczna jest częścią Zakonu Maltańskiego, którego korzenie sięgają pierwszej połowy XI w, kiedy to w Jerozolimie ze szpitalnego bractwa rycerskiego powstał zakon św. Jana. Bydgoski oddział został utworzony 8 grudnia 2004 roku przez grupę wolontariuszy pod kierunkiem Andrzeja Pyszki, pierwszego i obecnego komendanta oddziału. Nasza organizacja działa w oparciu o wolontariat, a uzyskane kwoty z działalności w całości są inwestowane w sprzęt medyczny, szkolenia oraz działalność socjalną. >>WIĘCEJ INFORMACJI

Celem działalności Fundacji jest przede wszystkim:

  • działalność charytatywno-opiekuńcza,
  • promocja zdrowia,
  • działalność edukacyjna w zakresie promocji zdrowia,kształtowanie osobowości młodzieży w duchu wiary chrześcijańskiej i miłości bliźniego,
  • wspieranie dobroczynności i działań humanitarnych,
  • ratownictwo medyczne i pomoc ofiarom wypadków i katastrof, zwłaszcza komunikacyjnych,
  • wspieranie działalności Związku Polskich Kawalerów Maltańskich. >>OFERTA

WWW: www.zakonmaltanski.pl

FB: www.facebook.com/FundacjaMaltanskaSluzbaMedycznaOddzialBydgoszcz

Rejestracja