PATRONI i PARTNERZY II Biegu 3 Króli 2017

Patronat Honorowy II Biegu 3 Króli 2017

 

pkról

WWW: www.piotrkrol.info.pl

FB: www.facebook.com/PiotrKrol

 

Gość Specjalny II Biegu 3 Króli 2017

ach

 

Patroni Medialni II Biegu 3 Króli 2017

logometropoliabydgoska

Metropolia Bydgoska .pl – największy portal informacyjny opisujący wydarzenia z Bydgoszczy oraz sąsiadujących z nią powiatów: nakielskiego, inowrocławskiego, bydgoskiego i świeckiego. 120 tysięcy czytelników, 360 tysięcy odsłon oraz ponad 24 tysiące fanów – te liczby robią wrażenie i potwierdzają zainteresowanie artykułami, fotorelacjami i wideorelacjami zawartymi na stronach i fanpage’u Metropolii Bydgoskiej.

WWW: www.metropoliabydgoska.pl
FB: www.facebook.com/MetropoliaBydgoskapl

 

pozabydgoszcz_logo

Poza Bydgoszcz – darmowy dwutygodnik powiatu bydgoskiego.

WWW: www.pozabydgoszcz.pl
FB: www.facebook.com/pozabydgoszcz

 

radio_naklo

Radio Nakło 107,5 FM – TWÓJ RYTM na Krajnie i Pałukach na 107,5 FM!

WWW: www.radio.naklo.pl
FB: www.facebook.com/radionaklo

 

 

radio_znin_fm (2)

Radio Żnin FM – lokalna stacja w Żninie i okolicach. Nadaje na 96 MHz w paśmie UKF FM.

WWW: www.radioznin.fm
FB: www.facebook.com/radiozninfm

 

logo-1

Toronto Magazyn Toruński – bezpłatny tygodnik miejski, skupiający się na inicjatywach i pozytywnych akcjach oraz prezentujący ludzi z pasją.

WWW: www.toronto-magazyn.pl
FB: www.facebook.com/TorontoMagazyn

Partnerzy II Biegu 3 Króli 2017

abc_ciele

Sklep ABC z Ciela dostarczy dla wodę na królewską ciepłą herbatkę! Dziękujemy!

Zapraszamy do sklepu ABC: Ciele, ul. Kościelna 3

podpis Anita Krysztofiak

Studio fotograficzne Anity Krysztofiak mieści się w Białych Błotach pod Bydgoszczą. Anita zajmuje się fotografią ślubną, okolicznościową, portretową, dziecięcą i brzuszkową. Kontakt: tel. 602 384 054.

Sprawdźcie kolorowe i radosne zdjęcia Anity z I Biegu 3 Króli TUTAJ

WWW: www.fotoanita.pl

FB: www.facebook.com/AnitaKrysztofiakFotografia

 

automyjnia-blysk-logo

Automyjnia „Błysk” z Bydgoszczy ul. Rozłogi 2a jest sponsorem nagród i dba o Królewską Furę – więcej: http://bit.ly/Królewska_Fura.
Kontakt z myjnią: tel. 607 765 530 lub 601 519 957.

WWW: www.automyjnia-blysk.pl

bohema_logo

SZKOŁA TAŃCA BOHEMA ufundowała karnety, które uprawniają do wejścia na każde zajęcia (wg poziomu zaawansowania) w Bydgoszczy, Białych Błotach, Łochowie, Szubinie lub Pruszczu Pomorskim. Grafik zajęć znajdziecie na stronie www.szkolabohema.pl

FB: www.facebook.com/szkoła-tańca-bohema

WWW: www.szkolabohema.pl

 

logo

Coś dla Królowych! Ujędrnianie, oczyszczanie, odchudzanie, bezinwazyjne zabiegi wyszczuplające, modelujące sylwetkę i redukujące cellulit oraz poprawę kondycji fizycznej = Body Shape & Beauty. Więcej informacji o zabiegach: http://bieg3kroli.pl/body-shape-beauty-miejsce-dla-biegaczek/

Adres: Bydgoszcz, ul. Twardzickiego 33
Kontakt: 660 323 595
FB: www.facebook.com/shape.bydgoszcz/

 

galacolezione_logo

Koronowani zasiądą na nie byle jakich tronach z kolekcji foteli Gala Collezione z Lisiego Ogona k. Bydgoszczy www.galameble.com.

WWW: www.galameble.com

FB: www.facebook.com/GalaCollezione

 

gemma_logo

Dziękujemy pani Ewelinie Czyż – instruktorce Nordic Walking i sędzinie zawodów Nordic Walking – za ufundowanie podwójnego treningu z kijkami NW Gemma-aktywnie po zdrowie!
king-fu-logo-czarne
„Każda wizyta u nas to nie tylko doznania kulinarne, ale także estetyczne” – sprawdźcie to osobiście! Zapraszamy do King Fu Fusion na bydgoską ulicę Jatki 2 w samym centrum miasta!

krone_solarium_logo

Zaopatrzenie w D3 w naszych organizmach w czasie zimy drastycznie spada, a badania dowiodły, że czym większy poziom witaminy D3 we krwi tym większa sprawność i siła mięśni! A na to liczą biegacze! I mamy na to radę: karnety na opalanie w królewskim solariach KRONESolarium w Bydgoszczy ul. Grzymały Siedleckiego 26 i ul. Ujejskiego 60a. Otwarte 7 dni w tygodniu!

FB: www.facebook.com/kronebydgoszcz

 

herb_kh

Królewski Herb – to iście królewski Partner II edycji Biegu 3 Króli. Królewski Herb to polska firma oferująca klasyczne obuwie zarówno formalne jak i codzienne. Misją firmy jest dostarczanie wyjątkowych butów dwóch marek podkreślających elegancki i klasyczny styl: „Królewski Herb” i „LORD”.

WWW: www.krolewskiherb.pl

FB: www.facebook.com/krolewskiherb

20170102_095115-1

Kuchnia domowa, duże porcje, dobre ceny – taki jest Bar MAJ Białe Błota! Zapraszamy do Białych Błot pod adres Bracka 7.
To Bar M.A.J. przygotuje dla biegaczy w koronach królewskie paszteciki!

FB: www.facebook.com/BarMAJBialeBlota

 

„Moja Dieta Cud czyli bez glutenu, laktozy i cukru” – dieta biegaczki Joanny Dudek polecana dla sportowców i alergików. Przekonacie się organoleptycznie podczas II B3K 😉 Już się cieszymy!

FB: www.facebook.com/mojadietacud

 

muskey_logo2

To dzięki Muskey Creative Agency istnieje www.bieg3kroli.pl! Dziękujemy i zapraszamy do Muskey po strony internetowe, sklepy internetowe, grafiki, reklamy, poligrafię i wiele innych.

WWW: www.muskey.pl

LP_nadlesnictwo_bydgoszcz

Trasa II Biegu 3 Króli biegnie przez ok. 1 km ścieżkami leśnymi, a Nadleśnictwo Bydgoszcz ufunduje puchary dla Królowej i Króla Biegu – dziękujemy!

WWW: www.bydgoszcz.torun.lasy.gov.pl

 

pizzamario

Pizza Mario ufundowała puchary dla WiceKróli! Oznacza to, że wyłonimy I i II WiceKróla oraz I i II WiceKrólową Biegu! Dziękujemy!

WWW: www.pizzamario.com

FB: www.facebook.com/Pizza-Mario-439728612770979

 

pieczatka-luna-z-tlem-01

Zaproszenia ślubne, kartki okolicznościowe, winietki, zawieszki na butelki, plany stołów, menu, podziękowania, kotyliony, piki i wiele wiele innych dodatków poligrafii ślubnej i okolicznościowej (chrzest, jubileusz, urodziny) na zamówienie.

WWW: www.zaproszeniaslubwesele.pl
FB: www.facebook.com/ZaproszeniaSlubWesele

project_society_logo

Nie samym bieganiem forma biegacza stoi! Króle-biegacze – aktywność z Project Society świetnie uzupełni Wasze treningi. Trening kalisteniczny poprawia siłę, sprawność i ciało! Więcej o zajęciach z Project Society przeczytacie na stronie http://bieg3kroli.pl/analiza-skladu-ciala-dla-kazdego-krola/

FB: www.facebook.com/projectsocietybydgoszcz
WWW: www.projectsociety.pl

pufotekapl_logo

Królewska Para – chłopiec i dziewczynka – którzy otrzymają najwięcej polubień pod swoimi zdjęciami w albumie https://www.facebook.com/BiegTrzechKroli/photos/?tab=album&album_id=1659400934358011 otrzymają żółte pufo-trony od Pufoteka.pl.

FB: www.facebook.com/pufoteka

WWW: www.pufoteka.pl

sklepbiegacza_bydgoszcz_logo

To właśnie w Sklepie Biegacza na ul. Gdańskiej 140 w Bydgoszczy 5 grudnia funkcjonować będzie Królewskie Biuro Zawodów. Swoje pakiety odbierać będziecie mogli w godzinach od 12:00 do 19:00.

FB: www.facebook.com/SklepBiegaczaBydgoszcz

WWW: www.sklepbiegacza.pl

 

zarecka_trenerka

Chcecie osiągać iście królewskie wyniki? Iza Wam w tym pomoże! Jest trenerką fitness i zna się na żywieniu i suplementacji sportowej jak mało kto! Kontakt: Izabela Zarecka – trening dieta zdrowie

FB: www.facebook.com/IzabelaZareckaTreningDietaZdrowie

 

unikalneobrazypl_logo

UnikalneObrazy.pl ufunduje oprawiony obraz zwycięskiej trasy. Będzie to nagroda w konkursie „Moja Królewska Trasa”, o której przeczytacie:http://bit.ly/Moja_Królewska_Trasa

UnikalneObrazy.pl oferuje szeroką gamę gotowych obrazów, reprodukcji światowych dzieł sztuki, poliptyków, jak i obrazów tematycznych czy wykonanych z własnych zdjęć.

FB: www.facebook.com/unikalneobrazy

WWW: www.unikalneobrazy.pl

wyjscie-awaryjne-bydgoszcz

Kupony zniżkowe do Wyjście Awaryjne dla wszystkich królewskich biegaczy! To szansa, aby sprawdzić się, czy w ciągu 60 minut zdołacie uciec z CELI NR 4 lub zrealizować PLAN NA WŁAM wykradając z kasyna drogocenny obraz!

FB: www.facebook.com/escaperoomwbydgoszczy

WWW: www.wyjscieawaryjne.pl

zakl

Potrzebujecie lustra, szklanych drzwi, szkła na stół lub ścianę? Polecamy Zakład Szklarski ul. Hodowlana 11 Białe Błota, tel. 691 486 658

Rejestracja