PATRONI i PARTNERZY III Biegu 3 Króli 2018

Patronat Honorowy III Biegu 3 Króli 2018

 

pkról

WWW: www.piotrkrol.info.pl

FB: www.facebook.com/PiotrKrol

 

Patroni Medialni III Biegu 3 Króli 2018

logometropoliabydgoska

Metropolia Bydgoska .pl – największy portal informacyjny opisujący wydarzenia z Bydgoszczy oraz sąsiadujących z nią powiatów: nakielskiego, inowrocławskiego, bydgoskiego i świeckiego. 120 tysięcy czytelników, 360 tysięcy odsłon oraz ponad 24 tysiące fanów – te liczby robią wrażenie i potwierdzają zainteresowanie artykułami, fotorelacjami i wideorelacjami zawartymi na stronach i fanpage’u Metropolii Bydgoskiej.

WWW: www.metropoliabydgoska.pl
FB: www.facebook.com/MetropoliaBydgoskapl

radio_naklo

Radio Nakło 107,5 FM – TWÓJ RYTM na Krajnie i Pałukach na 107,5 FM!

WWW: www.radio.naklo.pl
FB: www.facebook.com/radionaklo

Świetne zdjęcia Łukasza uchwycone w trakcie imprez sportowych i wydarzeń kulturalnych w Bydgoszczy. Łukasz będzie z nami stycznia ! Warto polubić fanpage Tym żyje Bydgoszcz

FB: www.facebook.com/pg/tymzyjebydgoszcz

Partnerzy III Biegu 3 Króli 2018

Bioekowy.pl to BioMarket Online – oferuje zdrową żywność z dostawą do domu. Bioekowy.pl to sklep online z produktami w najlepszych cenach, doskonałej jakości i certyfikowanych przez europejskie organizacje: zdrowej ekologicznej żywności, ekologicznych środków czystości, ekologicznych środków higieny dla dorosłych i dzieci, środków pielęgnacyjnych dla dzieci i niemowląt, naturalnych nawozów, biopreparatów do ogrodu. Bioekowy.pl ufundował BioSkrzyneczkę pełną zdrowych, ekologicznych produktów. BioSkrzyneczki BioMarketu bioekowy.pl trafią do rąk zawodników, którzy pokonają najszybciej trasę Biegu 3 Króli w Białych Błotach.

FB: https://www.facebook.com/bioekowy777/

WWW: www.bioekowy.pl

 

GO Sport  to sieć sklepów sportowych oferująca produkty z kilkudziesięciu dyscyplin sportowych oraz dostarczająca fachowej wiedzy i pomocy na temat tych produktów. W sklepach GO Sport zatrudniani są specjaliści, pasjonaci i ludzie czynnie uprawiający sport. Kto zrozumie Twoje potrzeby lepiej niż ktoś, dla kogo sport to całe życie? W sklepie znajdziesz markowe sprzęty sportowe, obuwie i tekstylia, m.in. rakiety do tenisa, rowery, rolki, plecaki, piłki, tekstylia, obuwie sportowe i do turystyki górskiej, sprzęt kulturystyczny. Główne działy sportowe w sklepach GO Sport: gry zespołowe (koszykówka, piłka nożna, siatkówka, rugby, piłka ręczna), sporty zimowe (narciarstwo, snowboard, łyżwy), pływanie, rowery, rolki, turystyka górska, fitness, kulturystyka, tenis, sporty walki.

Sklepy GO Sport wyposażone są w profesjonalne serwisy do sprzętu sportowego: rowerowy, tenisowy oraz łyżworolek ponadto posiadają największy park profesjonalnych maszyn do wykonywania serwisów narciarskich.

FB: https://www.facebook.com/GOSportCHRondo/

WWW: www.go-sport.pl

 

„Moja Dieta Cud czyli bez glutenu, laktozy i cukru” – dieta biegaczki Joanny Dudek polecana dla sportowców i alergików. Przekonacie się organoleptycznie podczas III B3K 😉 Już się cieszymy!

FB: www.facebook.com/mojadietacud

 

muskey_logo2

To dzięki Muskey Creative Agency istnieje www.bieg3kroli.pl! Dziękujemy i zapraszamy do Muskey po strony internetowe, sklepy internetowe, grafiki, reklamy, poligrafię i wiele innych.

WWW: www.muskey.pl

 

Optyk Okularnik zaprasza do Salonów w Białych Błotach oraz Bydgoszczy. Oferuje:

  • szeroki wybór opraw korekcyjnych oraz okularów przeciwsłonecznych,
  • soczewki okularowe renomowanych firm,
  • badanie wzroku – codziennie w godzinach otwarcia, bezpłatne – przy zakupie okularów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów:

  • BIAŁE BŁOTA – ul. Bracka 1 (wejście od ul. Szubińskiej), tel. 534-55-44-22
  • BYDGOSZCZ – A.G. Siedleckiego 26 (os. Wyżyny), tel. 530-55-44-22

www.optykokularnik.pl

https://www.facebook.com/optykbydgoszcz/

Rejestracja