Prace konkursowe „Moja Królewska Trasa”

Na drugą edycję konkursu „Moja Królewska Trasa” przesłano 4 prace o regulaminowych – królewskich – obrazach tras. Teraz czas na lajkowanie i Wasze reakcje na Facebooku. Zadaniem konkursu „Moja Królewska Trasa” było „wybieganie” lub „wychodzenie” i tym samym „namalowanie” jak najdłuższej oraz jak najciekawszej królewskiej trasy, czyli takiej, której obraz (rysunek) przypomina koronę, berło, zamek, króla lub inne królewskie atrybuty i skojarzenia. W konkursie wyłaniamy dwóch zwycięzców: tego, który wybiega lub/i wyspaceruje jak najdłuższą królewską trasę (liczą się kilometry potwierdzone rysunkiem trasy wykonanej urządzeniem z GPS) oraz drugiego, którego rysunek trasy najbardziej spodoba się użytkownikom portalu Facebook (którego obraz trasy zdobędzie najwięcej polubień i reakcji). Lajkujemy i reagujemy do soboty 28.01.2018 r. Zwycięzcę nr 2 ogłosimy po zakończeniu głosowania.

ZWYCIĘZCY:
👑 najdłuższa trasa – Arek Szafkowski 25,16 km – GRATULUJEMY!
👑 trasa o największej liczbie polubień i reakcji – ogłoszenie zwycięzcy po 27.01.2018 r. na Facebooku.

Zwycięzcy w nagrodę otrzymają żółtokrólewskie nagrody od Nasze Białe Błota – organizatora #b3k:
– dla Króla Arka – żółty leżak + wybrana rzecz z Kolekcji Żółtokrólewskiej (opaska lub rękawki lub skarpetki);
– dla Króla/Królowej, której obraz trasy uzyska najwięcej reakcji – żółty głośnik bluetooth + wybrana rzecz z Kolekcji Żółtokrólewskiej (opaska lub rękawki lub skarpetki).

LAJKUJEMY I REAGUJEMY NA PRACE KONKURSOWE DO 27.01.2018 NA STRONIE https://www.facebook.com/pg/BiegTrzechKroli/photos/?tab=album&album_id=1827382304226539

Kolekcja Żółtokrólewska:

Szczegóły konkursu znajdziecie w wydarzeniu https://www.facebook.com/events/2020851281494307/

Rejestracja