Wyniki

WYNIKI III BIEGu 3 KRÓLI 2018


KRÓL: Mateusz Witkowski (B131) 10:35
KRÓLOWA: Marta Szenk (M19) 11:37

DRUŻYNY MIESZANE:
I – SZALONE BĄCZKI (131) 37:11
II – ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON (30) 37:24
III – BRZOZA BIEGA (19) 37:43


DRUŻYNY KOBIET:
I – TRZY KRÓLOWE (118) 39:59
II – LASKI Z RUN PASJI (54) 45:04
III – PĘDZĄCE KRÓLEWNY (71) 46:05


DRUŻYNY MĘŻCZYZN:
I – 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA (1) 33:04
II – RUN PENDOLINO BYDGOSZCZ (88) 33:55
III – WYSŁANNICY KASZTELANA SOBIESIA (127) 34:40


DRUŻYNY RODZINNE:
I – HABUBI SZMEH (37) 39:10
II – TEEM ŚWIĘTA (114) 40:09
III – KUNG FU PANDY 3 (52) 44:5


KATEGORIE DODATKOWE:
NAJMŁODSZY KRÓL: Emilka Kawa (B26)
NAJDOJRZALSZY KRÓL: Jerzy Kanjerski (B21)

RODZINA niespiesząca się: DRUŻYNA K (26)

Do pobrania (pdf):

Wyniki B3K 2018 są dostępne także na platformie https://elektronicznezapisy.pl/events/results.html

 GRATULUJEMY WSZYSTKIM KRÓLOM!!! 
WSZYSCY JESTEŚMY KRÓLAMI!!! 

 

WYNIKI II BIEGu 3 KRÓLI 2017


KRÓL: Marcin Janiak (M54) 10:12
KRÓLOWA: Helen Rountree (M14) 12:38
I WICEKRÓL: Maciej Tomaszewski (B83) 10:20
II WICEKRÓL: Zbigniew Kledzik (B79) 10:25
I WICEKRÓLOWA: Agata Woźniakowska (K14) 12:52
II WIECKRÓLOWA: Magdalena Jagodzińska (M28) 12:56
KRÓL POWIATU NAKIELSKIEGO: Jarosław Karpacz (M73) 12:27
KRÓLOWA POWIATU NAKIELSKIEGO: Aleksandra Radtke (B111) 13:44


DRUŻYNY MIESZANE:
I – Bydgoskie Okonie (28) 34:20
II – NADAKTYWNE TRIO (75) 35:07
III – WALECZNE SERCA (79) 36:06


DRUŻYNY KOBIET:
I – SNOW QUEENS (38) 43:21
II – BIEGAJĄCE KRÓLOWE (58) 44:33
III – PĘDZĄCE KRÓLEWNY (15) 44:56


DRUŻYNY MĘŻCZYZN:
I – 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA (54) 31:49
II – SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA (21) 33:44
III – RUN PENDOLINO BYDGOSZCZ (8) 34:01


DRUŻYNY RODZINNE:
I – SPORTOWA RODZIKA (67) 39:35
II – RESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZ (25) 41:49
III – WIŚNIEWSCY (99) 44:23


KATEGORIE DODATKOWE:
NAJMŁODSZY KRÓL: Filip Niewiadomski (B24)
NAJDOJRZALSZY KRÓL: Jerzy Kanjerski (B10)

 

Wyniki wszystkich Króli 2017 dostępne są pod adresem https://elektronicznezapisy.pl/event/999/results.html

GRATULUJEMY WSZYSTKIM KRÓLOM!!!
WSZYSCY JESTEŚMY KRÓLAMI!!!

 

 

WYNIKI I BIEGu 3 KRÓLI 2016

>>KRÓLEWSKIE DRUŻYNY

>>KRÓLEWSKIE DRUŻYNY wg numerów

>>KRÓLOWIE INDYWIDUALNIE

 

KATEGORIA RODZINNA

I miejsce Marek Piekarski + Oliwia Piekarska + Sandra Piekarska – „Fides-Travel” (40:49)

II miejsce Robert Szubartowski + Pola Szubartowska + Martyna Michalak (45:45)

III miejsce Arkadiusz Suś + Anna Krzyżelewska-Suś, Cyprian Suś – „Bydzia Power” (46:12)

KATEGORIA KOBIET

I miejsce Dagmara Wróblewska + Agnieszka Magusiak + Katarzyna Gackowska (40:49)

II miejsce Karina Kazubowska + Mirela Górska + Katarzyna Jadczak (44:24)

III miejsce Kamila Kalinowska + Ilona Rybka + Katarzyna Kożuchowska – „Run Bydgoszcz” (45:58)

KATEGORIA MĘŻCZYZN

I miejsce Adrian Bednarek + Kamil Leśniak + Mateusz Goleniewski – „Szczyrk Ekipa” (31:41)

II miejsce Maksymilian Libera + Patryk Niedziałkowski + Sylwester Tuczyński – „Bydgoskie Okonie” (33:10)

III miejsce Mariusz Kryske + Jan Żerdziński + Fabian Klóska – „4Run Team Bydgoszcz” (33:46)

KATEGORIA MIESZANA (kobiety i mężczyźni)

I miejsce Damian Kwiatkowski + Natalia Kożuchowska + Maciej Lewandowski – „Run Bydgoszcz” (35:36)

II miejsce Mateusz Jagodziński + Magdalena Kranz + Jędrzej Gralik – „Bydgoskie Okonie” (37:24)

III miejsce Natalia Bentkowska + Marek Przybytkowski + Łukasz Basiński (37:30).

 

KRÓL I KRÓLOWA I BIEGU 3 KRÓLI 2016 czyli najszybsi biegacze na dystansie 3 km:

SYLWESTER TUCZYŃSKI z Bydgoszczy (10:24)

ANNA NOWAKOWSKA z Inowrocławia (12:03)

 

W rywalizacji endomondo Biegu 3 Króli tytuł “Najbardziej rozbieganego Króla/Królową” otrzymali:

KRÓLE: Wojciech Rosiak (835,83 km), Grzegorz Kamiński (743,94 km), Mariusz Kryske (703,09 km)

KRÓLOWE: Katarzyna Alicka (382,09 km) Ewelina Smażyk (319,32 km), Agnieszka Konopińska (308,60 km).

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

B3K_dzida

 

 

Rejestracja